خبیر | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 626586 خبر

خلاصه‌ساز خبیر ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

رانش زمین در مازندران جان یک جوان را گرفت- اخبار استانها

تسنیم | استان‌ها | جمعه، 25 مرداد 1398 - 14:02
رئیس جمعیت هلال احمر تنکابن با اشاره به حادثه رانش زمین در این شهرستان گفت: این حادثه سبب فوت یک جوان شده است.
عمليات،حادثه،تنكابن،رانش،نيروهاي،زمين،امداد،صبح،منطقه،كانكس،احمر

به گزارش خبرگزاری تسنیم از تنکابن، شامگاه پنجشنبه بیست و چهارم مردادماه بود که خبری مبنی بر رانش زمین در یکی از روستاهای مازندران در شبکه های اجتماعی مخابره شد.
با صحت این خبر نیروهای امدادی در منطقه سه هزار تنکابن حاضر شدند و مشخص شد که یک کانکس به همراه نگهبانی که در آن حضور داشته بر اثر رانش زمین مفقود و زیر اوار رفته است.
دقایقی بعد نیروهای هلال احمر و راهداری و نیروهای نظامی و انتظامی با اتحاد عملیات جستجو را آغاز کردند و این عملیات تا حوالی صبح جمعه بیست وپنجم ادامه یافت تا موفق به کشف پیکر نگهبان فوت شده در این حادثه شدند.
خبرگزاری تسنیم در مازندران برای بررسی عملیات این حادثه گفت وگویی را با جواد دیلم صالحی ترتیب داده که درباره این حادثه اظهار داشت: ساعت 10 و 33 دقیقه شب گذشته خبری مبنی بر رانش زمین در روستای یوج سه‌هزار تنکابن و مفقود شدن حادثه دیدگان کارگاه راه سازی، به مرکز امداد و نجات شهرستان اعلام شد که بلافاصله امدادگران 3 پایگاه‌ حاضر در تنکابن به منطقه اعزام شدند .
وی افزود: رانش زمین سبب فرونشست و مدفون شدن یک کانکس نگهبانی و یک خودروی وانت مزدا در منطقه شد که با ورود نیروهای امداد و تیم‌های پشتیبان عملیات جستجو و نجات حادثه دیدگان آغاز گردید .
رئیس جمعیت هلال احمر تنکابن گفت: خودروی مزدا وانت در ساعات ابتدایی رها شده بود که با تلاش هلال احمر سرنشین آن بنام آقای احمد شلفی نجات پیدا کرد و پس از انجام اقدامات پیش بیمارستانی تحویل مرکز اورژانس و به بیمارستان منتقل شد.
دیلم صالحی با بیان اینکه عملیات امداد و جستجو تا صبح امروز ادامه داشت خاطرنشان کرد: متاسفانه پس از عملیات خاکبرداری و در ساعت پنج و 10دقیقه صبح جسد نگهبان فوت شده آقای ابراهیم شعبانی نژاد فرزند علی‌گل در کانکس پیدا و تحویل مراجع ذی صلاح شد .
وی علت حادثه فوق را رانش زمین عنوان کرد و در پایان گفت: پس از اتمام عملیات امداد در ساعت 7 و چهل دقیقه صبح امروز نیروهای راهسازی برای آزادسازی و بازگشایی محور در منطقه مستقر شدند.
انتهای پیام/نبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
812.ir [favicon بیر] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 626586 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر صورت می گیرد. خبیر هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.