خبیر | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 626615 خبر

خلاصه‌ساز خبیر ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

حمایت رسانه‌های استان اصفهان از پیام مقام معظم رهبری به جوانان گروه‌های جهادی- اخبار استانها

تسنیم | استان‌ها | جمعه، 25 مرداد 1398 - 14:02
سازمان بسیج رسانه استان اصفهان در حمایت از پیام مقام معظم رهبری به جوانان گروه‌های جهادی و بسیج سازندگی اطلاعیه‌ای صادر کرد.
جهادي،جهادگران،رسانه،تحقق،اصفهان،انقلاب،جامعه،توفيق

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، سازمان بسیج رسانه استان اصفهان در اطلاعیه‌ای در حمایت از پیام مقام معظم رهبری به جوانان گروه‌های جهادی و بسیج سازندگی اعلام کرد:
جهادگران عرصه رسانه به خود افتخار می‌کنند که در سند انتظار امام و مقتدایشان نقش و جایگاه ویژه‌ای پیدا کرده‌اند و برای تحقق آن لحظه‌ای درنگ نمی‌کنند.
در این اطلاعیه آماده است: جهاد کلمه‌ای است مقدس، در هر زمان و هر مکان تبلور اراده مردان و زنانی است که عاشقانه و عارفانه و مخلصانه برای رسیدن به یک هدف والا از خود گذر می‌کنند و پا در راهی می‌گذارند که انتهای آن عند ربهم یرزقون است.
امروز تجلی‌گاه اراده یک انقلاب در عرصه‌های جهادی شکل می‌گیرد و این رسانه و جامعه رسانه‌ای است که می‌تواند همپای جهادگران به بهترین شکل‌ گوشه‌ای از این تلاش‌ها و مجاهدت‌ها را برای ثبت در تاریخ و اثبات و تحقق «ما می‌توانیم» را به رخ جهانیان بکشاند تا این‌گونه مایه دلگرمی دوستان و یاس و نا امیدی بدخواهان انقلاب اسلامی شود.
در ادامه آمده است: جامعه رسانه‌ای، جهادی عظیم در پیش دارند.
جهادگران عرصه رسانه به خود افتخار می‌کنند که در سند انتظار رهبر معظم انقلاب اسلامی از گروه‌های جهادی توفیق نقش‌آفرینی پیدا کرده‌اند.
در پایان ذکر شده است: ما جامعه رسانه‌ای استان اصفهان اعلام آمادگی می‌کنیم در راستای تحقق فرآمین دستورات امام خامنه‌ای (مدظله العالی) در مورد انعکاس مناسب تلاش‌های جهادگران اردوهای جهادی از هیچ کوششی دریغ نکنیم.
از خدای سبحان خواستاریم در انجام این رسالت بزرگ توفیق داشته باشیم.
انتهای پیام/حبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
812.ir [favicon بیر] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 626615 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر صورت می گیرد. خبیر هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.