خبیر | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 626615 خبر

خلاصه‌ساز خبیر ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

اصلاح قانون مبارزه با قاچاق کالا از دستور کار مجلس خارج شد

مهر | اجتماعی و حوادث | جمعه، 25 مرداد 1398 - 13:40
مدیرکل تعزیرات حکومتی شهر تهران از عدم اصلاح ایرادات قانون «مبارزه با قاچاق کالا و ارز» در مجلس انتقاد کرد و گفت: این اصلاح در دستور کار مجلس قرار گرفته بود اما از دستور کار خارج شد.
توليدكنندگان،تأمين،مجلس،تهران،كشور،تعزيرات،برآورده،حكومتي

به گزارش خبرگزاری مهر، محمدعلی اسفنانی، بیان داشت: ورود لوازم خانگی قاچاق به کشور منفعت بسیار زیادی برای قاچاقچیان دارد.
وی افزود: شرایط موجود و تحریم ها فضایی را ایجاد کرده که برندهای واقعی خارجی قادر به تأمین بازار خود نیستند ضمن اینکه تولیدکنندگان لوازم خانگی نیز موفق به برآورده کردن توقع جامعه از نظر کمی و کیفی نشده اند.
مدیرکل تعزیرات حکومتی شهر تهران با اشاره به گلایه سخنگوی تولیدکنندگان داخلی از بی توجهی به مشکلات آنها، گفت: یکی از مهم ترین مشکلات تولیدکنندگان، تأمین نقدینگی است.
اسفنانی با انتقاد از نگاه های جزیره ای به این مسئله مطرح کرد: تأمین بازار و برآورده شدن توقعات جامعه برای رسیدن به کالای کیفی منوط به این است که پروژه و مجموعه از مواد اولیه گرفته تا تولید و جلوگیری از واردات کالاهای غیرکیفی به صورت کامل دیده شود.
مدیرکل تعزیرات حکومتی شهر تهران با تصریح بر تخلفات در داخل کشور بیان داشت: کالای تقلبی از خارج به راحتی وارد کشور و در تهران بسته بندی جدید و با برند اصلی عرضه می شود.
باید با این تخلف برخورد شود که البته در حد توان برخورد خواهد شد.
اسفنانی از عدم اصلاح ایرادات قانون «مبارزه با قاچاق کالا و ارز» در مجلس انتقاد کرد و گفت: این اصلاح در دستور کار مجلس قرار گرفته بود اما به صورت غیر موجّه از دستور کار مجلس خارج شد.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
812.ir [favicon بیر] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 626615 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر صورت می گیرد. خبیر هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.