خبیر | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 633942 خبر

خلاصه‌ساز خبیر ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

زاهدان خنک‌تر از ارومیه، کرمانشاه و سنندج شد- اخبار استانها

تسنیم | استان‌ها | جمعه، 25 مرداد 1398 - 13:39
رئیس شبکه پایش هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: امروز کمینه دمای زاهدان به 15.2 درجه سلسیوس رسید و خنک ترین روز این شهر از زمان شروع فصل گرما تا امروز را رقم زد.
خنك،دماي،استان،زاهدان،سلسيوس،هواشناسي

محمود دیانتی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در زاهدان اظهار داشت: امروز کمینه دمای زاهدان به 15.2 درجه سلسیوس رسید و خنک ترین روز این شهر از زمان شروع فصل گرما تا امروز را رقم زد.
رئیس شبکه پایش هواشناسی استان سیستان و بلوچستان افزود: زاهدان با این دما هشتمین مرکز استان خنک کشور نیز شد و کمینه دمای آن حتی از شهرهای ارومیه، سنندج، قزوین، کرمانشاه، رشت و بسیاری از مناطق سردسیر کشور نیز خنک تر شد.
وی ادامه داد: این خنک ترین دمایی است که از زمان شروع فصل تابستان تا امروز در ایستگاه های هواشناسی سیستان و بلوچستان ثبت می شود.
رئیس شبکه پایش هواشناسی سیستان و بلوچستان با بیان اینکه صبح امروز دمای چندین شهر دیگر استان نیز از زمان شروع فصل تابستان تا امروز کم سابقه بوده است، گفت: شهرهای خاش، نصرت آباد و ایرانشهر نیز امروز خنک ترین دماهای خود را در حدود 2 ماه اخیر ثبت کردند.
دیانتی گفت: بر اساس خروجی نقشه های پیش یابی و مدل ها عددی انتظار می رود امروز دمای زاهدان در گرمترین لحظات به محدوده 34 درجه سلسیوس برسد.
وی با بیان اینکه تا روز شنبه نوسانات دمایی در استان ناچیز است، افزود: از روز شنبه دمای هوا در نیمه شمال استان بین دو تا چهار درجه سلسیوس افزایش می یابد.
انتهای پیام/ زبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
812.ir [favicon بیر] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 633942 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر صورت می گیرد. خبیر هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.