خبیر | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 633942 خبر

خلاصه‌ساز خبیر ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

کنگره شعر علوی در جهرم برگزار شد

مهر | استان‌ها | جمعه، 25 مرداد 1398 - 13:33
جهرم- هفتمین کنگره «شعر علوی» در شهرستان جهرم برگزار شد.
كنگره،كشور،جهرم،رويداد،شعر،اختتاميه،امامت

دبیر علمی هفتمین کنگره «شعر علوی» در حاشیه این کنگره با اشاره به برگزاری این همایش دو روزه در دهه ولایت و امامت به خبرنگار مهر گفت: مراسم افتتاحیه این رویداد فرهنگی- هنری از امروز پنج‌شنبه ۲۴ مردادماه ساعت ۱۸ در شهر جهرم برگزار خواهد شدتا جهرم قلب ولایتمداری پارسیان باشد.
علیرضا رنجکش در ادامه با بیان این که ۷۰۰ تن از اهالی شعر و ادب و هنر کشور برای شرکت در این مراسم دعوت شدند، افزود: در این کنگره ادبی از شاخص‌ترین چهره‌های فرهنگی کشور دعوت به عمل آمد که از این میان می‌توان به حضور منصور ارضی اشاره کرد تا روز اختتامیه در این کنگره حضور خواهد داشت.
وی همچنین ازمحل برگزاری اختتامیه در مصلای نماز جمعه شهر جهرم خبر داد و گفت: اجتماع پرشور تمامی هیئت‌های مذهبی استان فارس در روز ۲۵ مردادماه پس از نماز مغرب و عشا از مهمترین بخش‌های این رویداد مهم در کشور خواهد بود که با شعرخوانی ادب‌دوستان کشور همراه خواهد بود.
دبیر علمی کنگره «شعر علوی» با بیان این که این همایش دو روزه در دهه امامت و ولایت می‌تواند زمینه‌ای برای تبیین ارزش‌های ناب شیعی در قالب ادبیات باشد، اظهار داشت: این رویداد ادبی، فرصت مناسبی را برای ادیبان و هنردوستان کشور فراهم آورده است تا با هم‌افزایی در چنین مراسمی بر استحکام فلسفه همیشه‌زنده تشیع بیافزایند.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
812.ir [favicon بیر] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 633942 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر صورت می گیرد. خبیر هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.