خبیر | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 626615 خبر

خلاصه‌ساز خبیر ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

کسب عنوان سومی والیبالیست‌های جوان اردبیلی در لیگ دسته ۳ کشور

مهر | استان‌ها | جمعه، 25 مرداد 1398 - 13:30
اردبیل - دبیر هیئت والیبال استان اردبیل گفت: تیم منتخب استان اردبیل با وجود کسب عنوان سومی لیگ دسته سه والیبال جوانان کشور، از راهیابی به لیگ دو بازماند.
اردبيل،تيم،واليبال،جوانان،مسابقات،راهي،ليگ،مرحله

محمد نادری در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به حضور والیبالیست‌های اردبیلی در لیگ دسته سه جوانان کشور، افزود: تیم والیبال منتخب استان اردبیل با درخشش در این دوره از مسابقات توانست به عنوان سومی رقابت‌ها دست یابد.
وی افزود: با وجود کسب عنوان سومی تیم اردبیل و ارائه بازی‌های زیبا اما از صعود به لیگ دسته دوم جوانان کشور باز ماندیم، هر چند به دلیل احتمال تخلف یکی از تیم‌های رو در روی اردبیل به دلیل بهره گیری از بازیکن غیرمجاز، مراتب شکایت خود را به مسئولان فدراسیون اعلام کردیم تا در صورت صحت این ادعا راهی لیگ دسته دو شویم.
دبیر هیئت والیبال استان اردبیل با اشاره به حضور ۱۲ تیم در این دوره از رقابت‌ها، ادامه داد: در مرحله مقدماتی این مسابقات تیم والیبال جوانان اردبیل توانست با اقتدار در مقابل تیم‌های هرمزگان، ایلام، سیستان و بلوچستان، کهکیلویه و بویر احمد و کیش به برتری دست یافته و به عنوان تیم نخست گروه خود راهی مرحله نیمه نهایی شود.
نادری با بیان اینکه بدشانسی مانع از راهیابی تیم منتخب اردبیل به مرحله فینال مسابقات شد، افزود: در بازی مقابل کردستان که با نتیجه ۳-۱ به پایان رسید، می‌توانستیم برنده دیدار شویم اما به دلیل بدشانسی و با اختلاف امتیاز کم در نهایت از این مهم باز ماندیم.
وی در ادامه با قدردانی از تلاش‌های مجموعه ورزش و جوانان استان و هیئت والیبال اردبیل در راهی کردن تیم منسجم و متحد به این دوره از مسابقات، افزود: با اعتماد به مربیان بومی و جوانان و فراهم آوردن زیرساخت‌های مطلوب روزهای درخشانی در انتظار والیبال اردبیل خواهد بود.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
812.ir [favicon بیر] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 626615 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر صورت می گیرد. خبیر هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.