خبیر | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 626615 خبر

خلاصه‌ساز خبیر ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

ابراز امیدواری چین به پایان عملکرد منفی آمریکا در عرصه تجاری

باشگاه خبرنگاران | بین‌الملل | جمعه، 25 مرداد 1398 - 13:22
سخنگوی وزارت خارجه چین با انتقاد از سیاست‌های یک‌جانبه‌گرایانه آمریکا ابراز امیدواری کرد این کشور به عملکرد بد خود در قبال شرکت‌های چینی پایان دهد.
آمريكا،چين،آسيب،وزارت،سخنگوي

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از خبرگزاری شینهوا، هوا چونیینگ، سخنگوی وزارت امور خارجه چین، روز پنجشنبه اعلام کرد این کشور به شدت با رویکرد آمریکا که با سیاست یک‌جانبه‌گرایانه و حمایت‌گرایی به منافع سایر کشور‌ها آسیب وارد می‌کند، مخالف است.
او گفت: چین یادآوری می‌کند که وزارت بازرگانی آمریکا شرکت برق هسته‌ای چین و سه شرکت تابعه آن را ۱۳ اوت در فهرست سیاه خود قرار داد.
آمریکا با این کار از مفهوم امنیت ملی و کنترل صادرات سوء استفاده کرده است.
آن‌ها نه تنها به شرکت‌های چینی آسیب وارد می‌کنند بلکه به فعالیت‌های تجاری آمریکا و سایر کشور‌ها هم آسیب می‌زنند.
سخنگوی وزارت خارجه چین افزود این کشور امیدوار است آمریکا اوضاع را به درستی ارزیابی و عملکرد بد خود را متوقف کند و از اقداماتی بر مبنای برابری و قانون برای دستیابی به راه حل حمایت کند.
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
812.ir [favicon بیر] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 626615 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر صورت می گیرد. خبیر هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.