خبیر | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 633964 خبر

خلاصه‌ساز خبیر ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

اردبیل گرم می‌شود/دمای بالای ۳۵درجه‌ درانتظار خنک‌ترین استان کشور

مهر | استان‌ها | جمعه، 25 مرداد 1398 - 13:20
اردبیل - مدیرکل هواشناسی استان اردبیل گفت: تا اواسط هفته آینده جو پایدار همراه با افزایش نسبی دما در استان اردبیل پیش بینی می‌شود.
استان،اردبيل،مناطق،دماي،ساعات،هوا

سیاوش محمدی در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص آخرین وضعیت جوی استان اردبیل عنوان کرد: هوای نسبتا گرم که از چند روز گذشته در استان حاکم شده همچنان در اردبیل ماندگار خواهد بود.
وی با بیان اینکه جو پایدار تا اواسط هفته آینده در استان تداوم خواهد یافت، افزود: طی این مدت آسمان اردبیل صاف تا نیمه ابری در برخی از ساعات با وزش باد ملایم است.
مدیرکل هواشناسی استان اردبیل یادآور شد: در برخی از مناطق شمالی استان دمای هوا تا روز سه شنبه با افزایش محسوسی نسبت به سایر مناطق مواجه می شود به گونه‌ای که در شهرستان کوثر و برخی از مناطق شمالی دمای بالای ۳۵ درجه‌ای نیز احتمال می‌رود.
به گفته محمدی مناطق مرکزی و جنوبی استان نیز از گرمای هوا بی نصیب نخواهند ماند و در این مدت دمای خلخال از ۳۰ درجه نیز فراتر می رود.
وی یادآور شد: برای روز جمعه آسمان استان صاف تا نیمه ابری بوده که در ساعات بعد از ظهر با وزش باد همراه است.
مدیرکل هواشناسی استان اردبیل عنوان کرد: در این مدت در ارتفاعات افزایش ابر و احتمال رگبار وجود داشته و در ساعات منتهی به شب نیز از گرمای هوا کاسته می شود.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
812.ir [favicon بیر] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 633964 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر صورت می گیرد. خبیر هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.