خبیر | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 626615 خبر

خلاصه‌ساز خبیر ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

ضعف روحیه جهادی در برخی مسئولین کشور دیده می‌شود- اخبار استانها - اخبار تسنیم - Tasnim

تسنیم | استان‌ها | جمعه، 25 مرداد 1398 - 13:17
معاون امور استان‌های صدا و سیما در بجنورد گفت: با توجه به در پیش بودن فصل سرما، رسانه ملی مطالبه مردم سیل زده را در دستور کار قرار دهد.
صدا،سيما،كشور،ايران،جهادي،رونق،مسئولان،خبر،توليد،ملي،آمريكا،ع...

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بجنورد، علی دارابی امروز در جمع اعضای کمیسیون خبر بیست و دومین جشنواره تولیدات مراکز استانی صدا و سیما اظهار داشت: شرایط اقتصادی حاکم بر کشور ناشی از تحریمها و تشدید آن از سوی آمریکا بر کشور ایران است.
وی با بیان اینکه ملت ایران همواره با اراده و مصمم پای انقلاب و نظام ایستاده‌اند، افزود: آمریکا و ائتلاف جهانی آن در منطقه پروژه ایران هراسی را به وسیله رسانههایی که در اختیار دارند به راه انداختهاند اما ایران امروز مقابل ابر قدرت های دنیا مقابله و ایستادگی می‌کند.
معاون امور استان‌های صدا و سیما با انتقاد از ضعف روحیه جهادی در برخی از مسئولین کشور، تصریح کرد: تمام مسئولان کشور جهت مقابله با توطئه آمریکا و گروه‌های وابسته به آن تلاش می‌کنند اما ضعف روحیه جهادی در برخی از مسئولان کشور نیز دیده میشود که مهمترین وظیفه رسانه در این بین ایجاد امید به آینده در بین مردم است.
از این رو میبایست رسانه‌ها خدمات نظام و انقلاب را برای مردم بازگو کنند تا سیاه نماییهای دشمنان را نقش بر آب شود.
دارابی پرهیز از تبلیغات اغوا کننده و غیر واقعی، رعایت استانداردهای حرفه‌ای در کار خبر و تقدم کیفیت بر کمیت در حوزه خبر را از خط مشی‌ها و باید و نبایدهای بستههای خبری در شرایط امروزی عنوان کرد و بیان داشت: صدا و سیما متعلق به تمام گروه‌ها و مردم ایران است که باید منطبق با رای اکثریت مردم و مفهوم مردم سالاری باشد.
همچنین میزان نظارت موثر و کارآمد برای عملکرد مجریان و گزارشگران باید مد نظر صدا و سیمای مراکز استانها قرار بگیرد چراکه در حال حاضر کشور ما بیش از هر چیز به انسجام ملی و هم افزایی نیاز دارد.
وی با بیان اینکه صدا و سیما باید اخبار امیدوار کننده از رونق تولید و کسب و کار را به مردم ارائه دهد، خاطرنشان کرد: با توجه به نامگذاری سال 98 از سوی مقام معظم رهبری تحت عنوان سال رونق تولید، صدا و سیما موظف است اخبار امیدوار کننده در راستای معرفی مولدان ثروت و کارآفرینی در حوزه رونق تولید و کسب و کار به هموطنان ارائه کند.
معاون امور استان‌های صدا و سیما با تاکید بر مطالبه گری رسانه ملی در خصوص بازسازی منازل ویران شده ناشی از سیل اخیر اضافه کرد: خوشبختانه اقدامات خوبی از سوی مسئولان گروههای جهادی و نیروهای مسلح در مناطق سیل زده انجام شده اما با توجه به فرا رسیدن فصل سرما، رسانه‌ ملی مطالبه‌گری را در خصوص بازسازی هرچه سریعتر منازل ویران‌شده به عنوان یک رسالت حرفه‌ای مد نظر داشته باشد.
انتهای پیام/نبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
812.ir [favicon بیر] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 626615 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر صورت می گیرد. خبیر هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.