خبیر | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 633964 خبر

خلاصه‌ساز خبیر ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

مبل و منبت «اشترمل» به استرالیا، روسیه و عراق صادر می‌شود- اخبار استانها

تسنیم | استان‌ها | جمعه، 25 مرداد 1398 - 13:17
فرماندار تویسرکان گفت: تولیدات مبل و منبت اشترمل علاوه بر نقاط مختلف کشور به کشورهایی مانند استرالیا، روسیه و عراق نیز صادر می‌شود.
منبت،مبل،توليدات،تويسركان،شهرستان،روستاي،صنايع،نقاط،حسيني

سید رسول حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در تویسرکان اظهار داشت: اکنون دامنه اثرگذاری کمی و کیفی تولیدات مبل و منبت روستای اشترمل از سطح شهرستان، استان و منطقه فراتر رفته و ملی شده است.
وی افزود: وجه تمایز تولیدات مبل و منبت روستای اشترمل به تولیدات دیگر نقاط کشور در این بخش، طراحی و اجرای نقش «گلریز» بدون دخالت دستگاه‌های خودکار و سی.ان.سی که موجب شده تولیدات مبل و منبت این روستا منحصر به‌فرد باشد.
حسینی با بیان اینکه اگر روند تولید، تبلیغ و بازاریابی صنایع مبل و منبت روستای اشترمل به همین منوال ادامه پیدا کند، جهانی شدن صنایع مبل و منبت این روستا دور از دسترس نیست تاکید کرد: در حال حاضر روستای اشترمل با برخورداری از بیش از 490 کارگاه، سالیانه افزون بر شش هزار دست مبل و منبت با کیفیتی در سطح ملی تولید می‌کند.
وی ابراز کرد: تولیدات مبل و منبت اشترمل علاوه بر نقاط مختلف کشور به کشورهایی مانند استرالیا، روسیه و عراق نیز صادر می‌شود.
فرماندار تویسرکان تصریح کرد: به دنبال برگزاری جشنواره صنایع مبل و منبت شهرستان تویسرکان با حضور تولیدات منبت‌کاران دیگر روستاها و نقاط شهرستان مانند روستاهای سید شهاب، جیجانکوه و شهرک عین‌آباد و بیشتر از یک بار در سال هستیم.
وی گفت: برگزاری این جشنواره‌ها به رویدادهای اثرگذار گردشگری تبدیل می‌شوند که ظرفیت‌های همه نقاط شهرستان در حوزه تولید مبل و منبت در آنها دیده می‌شود.
حسینی گفت: ایجاد نمایشگاه دائمی فروش تولیدات صنایع مبل و منبت یکی از برنامه‌هایی است که برای تقویت بازار فروش و حرکت به سمت ایجاد طرح‌های جدید و متنوع در این صنعت مد نظر قرار دارد.
به گزارش تسنیم دومین جشنواره صنایع مبل و منبت روستای اشترمل شهرستان تویسرکان امروز (جمعه) با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت به صورت رسمی افتتاح می‌شود.
اشترمل یکی از روستاهای شهرستان تویسرکان واقع در کیلومتر 19 جاده تویسرکان به جوکار است.
انتهای پیام/حبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
812.ir [favicon بیر] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 633964 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر صورت می گیرد. خبیر هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.