خبیر | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 633942 خبر

خلاصه‌ساز خبیر ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

باید اجازه دهیم جوانان تحصیلکرده وارد میدان شوند

باشگاه خبرنگاران | سیاسی | جمعه، 25 مرداد 1398 - 13:16
عضو ارشد حزب ندای ایرانیان با اشاره به فرمایشات رهبرانقلاب درباره اهمیت جوانگرایی گفت: باید اجازه دهیم جوانان تحصیلکرده وارد میدان شوند.
نداي،ايرانيان،حزب،فراهاني،گردهمايي،ارشد،احزاب

فراهانی در گردهمایی جوانان حزب ندای ایرانیان:
به گزارش حوزه احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، مجید فراهانی عضو ارشد حزب ندای ایرانیان در گردهمایی جوانان حزب ندای ایرانیان با اشاره به قدمت تاریخی ایران اظهار کرد: کشور ما با مرز بلند آبی که دارد می‌تواند با صادرات، توسعه ایجاد کند.
بیشتر بخوانید: شفافیت راه رسیدن به موفقیت/ «خاص سازی» پدر اقتصاد را درآورده است
وی با اشاره به اهمیت توسعه اقتصادی کشور ادامه داد: با شرایط کنونی گزارش‌ها نشان می‌دهد که رسیدن به سند ۱۴۰۴ مسیر سختی را در پیش دارد.
او گفت: نسل انقلاب چهل سال پیش جوان بود و به مدد نیروی آن در قوا حضور پیدا کردند، اما امروز حاضر نیستند صحنه را ترک کنند.
عضو ارشد حزب ندای ایرانیان تهران تصریح کرد: تا زمانی که پوست اندازی در نسل مدیریتی نداشته باشیم پیشرفت نخواهیم کرد.
فراهانی خاطر نشان کرد: نسلی که با تغییرات در دنیای جدید بیگانه است نمی‌تواند تحولات را درک کند؛ اگر مرتب در مواجهه با تغییرات و تکنولوژی قرار نگریم نمی‌توانیم با دنیا ارتباط برقرار کنیم؛ زمانی که ما صحبت از جوان‌گرایی کردیم متهم شدیم و برخی احزاب به ما تازیدند.
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
812.ir [favicon بیر] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 633942 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر صورت می گیرد. خبیر هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.