خبیر | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 633964 خبر

خلاصه‌ساز خبیر ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

ظرفیت مساجد در ترویج هنرهای اسلامی استفاده شود

مهر | استان‌ها | جمعه، 25 مرداد 1398 - 13:15
اردبیل - معاون فرهنگی هنری حوزه هنری استان اردبیل گفت: مساجد بهترین محیط برای ترویج هنرهای اسلامی بوده و باید از چنین بستری به بهترین شکل ممکن بهره برد.
هنري،مساجد،فرهنگي،اردبيل،استان،حوزه،نوجوانان

به گزارش خبرنگار مهر، رحمان مجرد پیش از ظهر جمعه در دیدار با مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان اردبیل عنوان کرد: مساجد بستر مناسبی برای ترویج هنرهای اسلامی و مفاهیم مورد تاکید آموزشی که از نیازهای جامعه نیز محسوب می‌شوند فراهم کرده و باید از ظرفیت چنین مکان‌هایی به بهترین شکل ممکن سود جست.
وی افزود: با هماهنگی و رایزنی‌های لازم از محیط فرهنگی مساجد می‌توان در ایجاد گالری‌های هنری با موضوعات اسلامی نیز بهره برد.
معاون فرهنگی هنری حوزه هنری استان اردبیل ادامه داد: حوزه هنری استان اردبیل با توجه به وظایف محوله خود بستری مناسب در ایجاد زیرساخت‌های مناسب از جمله تولید محتوا و راه اندازی نمایشگاه‌ها در کنار مساجد و مجموعه‌های فرهنگی و هنری بوده و آماده افزایش تعامل‌ خود با چنین بخش‌هایی است.
مجرد نقطه شروع ایجاد انگیزه هنری برای نوجوانان را مساجد دانست و افزود: با تشویق و انگیزه آفرینی در بین نوجوانان می‌توان تعالی ابعاد مختلف هنری را شاهد بود.
وی از ورود تخصصی حوزه هنری استان اردبیل به برخی از فعالیت‌های انجام یافته در کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد نیز خبر داد و یادآور شد: حوزه هنری استان اردبیل با توجه به ماهیت خود از گروه‌های تئاتری که در کانون‌های مساجد فعالیت می‌کنند حمایت خواهد کرد.
معاون فرهنگی هنری حوزه هنری استان اردبیل تصریح کرد: افزایش تعامل و همکاری با کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد که در نوع خود فعالیت‌های ارزنده‌ای را در راستای شکوفایی استعدادهای هنری نوجوانان عهده دار هستند در دستور کار قرار گرفته و با ارتقای آموزش‌های تخصصی می‌توان به دستاوردهای ارزشمندی در مباحث فرهنگی و هنری دست یافت.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
812.ir [favicon بیر] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 633964 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر صورت می گیرد. خبیر هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.