خبیر | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 633964 خبر

خلاصه‌ساز خبیر ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

رئیس‌جمهور تا چه‌ زمانی می‌تواند وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش را به مجلس معرفی کند؟- اخبار سیاسی

تسنیم | سیاسی | جمعه، 25 مرداد 1398 - 13:15
سخنگوی هیئت‌رئیسه مجلس گفت: رئیس‌جمهور تا 16 شهریور فرصت دارد تا وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش را به مجلس معرفی کند.
مجلس،معرفي،وزير،پرورش،آموزش،اميدواريم،پيشنهادي

اسدالله عباسی سخنگوی هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، درباره زمان معرفی وزیر آموزش و پرورش به قوه مقننه برای اخذ رای اعتماد، گفت: دولتی‌ها اعلام کرده‌اند در اوایل شهریور ماه فرد مورد نظر خود برای تصدی این پست را به مجلس معرفی خواهند که امیدواریم در روزهای آینده این اتفاق رخ دهد.
وی با بیان اینکه تاکنون رئیس‌جمهور نامه‌ای دال بر معرفی وزیر پیشنهادی به مجلس ارائه نکرده است، ادامه داد: رئیس‌جمهور تا 16 شهریور ماه فرصت دارد تا وزیر پیشنهادی را به مجلس معرفی کند، چون در این تاریخ زمان سرپرستی آقای حسینی در وزارت آموزش و پرورش به پایان می‌رسد.
نماینده رودسر و املش در مجلس تصریح کرد: با توجه به اینکه نمایندگان از فردا به مدت سه‌هفته متوالی جلسه علنی خواهند داشت و سپس دو هفته به تعطیلات تابستانی خواهند رفت، امیدواریم که رئیس جمهور در این سه‌هفته‌ای که نمایندگان در مجلس حضور دارند فرد مورد نظر خود برای وزارت آموزش و پرورش را معرفی کند تا پیش از رفتن نمایندگان به حوزه‌های انتخابیه تکلیف این وزارتخانه نیز روشن شود.
سخنگوی هیئت‌رئیسه مجلس تصریح کرد: امیدواریم هرچه سریعتر رئیس‌ جمهور وزیر پیشنهادی را به مجلس معرفی کند تا در زمان بازگشایی مدارس وزارت آموزش و پرورش بدون وزیر نباشد که مشکلاتی در این حوزه ایجاد شود.
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
812.ir [favicon بیر] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 633964 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر صورت می گیرد. خبیر هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.