خبیر | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 634015 خبر

خلاصه‌ساز خبیر ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

جایزه جشنواره آمریکایی برای مستند «کارون»

ایسنا | فرهنگی و هنری | جمعه، 25 مرداد 1398 - 13:15
مستند «کارون» به کارگردانی محمد احسانی  در چهارمین حضور بین‌المللی موفق به دریافت جایزه بزرگ سیاره سبز از بیست و سومین جشنواره رُد آیلند آمریکا شد.
جشنواره،فيلم،كوتاه،كارون،مستند،جايزه،آيلند

مستند «کارون» به کارگردانی محمد احسانی در چهارمین حضور بین‌المللی موفق به دریافت جایزه بزرگ سیاره سبز از بیست و سومین جشنواره رُد آیلند آمریکا شد.
به گزارش ایسنا، در متن هیات داوران جشنواره آمده است این جایزه "به پاس نگاه مشترک انسانی و تلاش برای دستیابی به پایداری در سیاره ما"‌ به مستند «کارون» اعطاءشده است.
مستند «کارون» روایتی تغزلی و شاعرانه از رودخانه کارون است که با آسیب های جدی محیط زیستی روبرو است.
این فیلم پیش از این در جشنواره‌هایی چون اکو زینه - زاراگوزا اسپانیا، تلاش برای حفظ و نجات زمین روسیه و جشنواره فیلم های ایرانی درکلن و نیز جشنواره سینما حقیقت به نمایش درآمده است.
جشنواره فیلم رُد آیلند یکی از رویدادهای سینمایی مورد تائید آکادمی اسکار است و برندگان جوایز بهترین فیلم کوتاه، مستند کوتاه و انیمیشن کوتاه این جشنواره واجد شرایط رقابت در جوایز سینمایی اسکار می‌شوند.
سال گذشته فیلم کوتاه «کودک خاموش» به کارگردانی «کریس اورتون» که جایزه بهترین فیلم کوتاه جشنواره رُد آیلند را بدست آورده بود موفق به دریافت جایزه بهترین فیلم کوتاه اسکار ۲۰۱۸ شده بود.
انتهای پیامبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
812.ir [favicon بیر] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 634015 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر صورت می گیرد. خبیر هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.