خبیر | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 633964 خبر

خلاصه‌ساز خبیر ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

شفافیت راه رسیدن به موفقیت/ «خاص سازی» پدر اقتصاد را درآورده است

باشگاه خبرنگاران | سیاسی | جمعه، 25 مرداد 1398 - 13:11
دبیر کل حزب ندای ایرانیان در گردهمایی این حزب گفت:«خاص سازی» درکشور فجایع بسیاری یه یار آورده است.
حزب،كشور،نداي،خرازي،ايرانيان،سرزمين،دبير،اقتصاد،خودسازي،دلار،...

صادق خرازی:
به گزارش حوزه احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، محمد صادق خرازی دبیر کل حزب ندای ایرانیان در گردهمایی حزب ندای ایرانیان با بیان اینکه کشور در شرایط حساسی قرار دارد، گفت: این حساسیت در تاریخ تحولات انقلاب منحصر به فرد است.
دبیر کل حزب ندای ایرانیان ادامه داد: دولت دوم آقای روحانی بد شروع کرد و این آغاز بد را در همان سال پیروزی، بحران‌های اجتماعی، عدم مدیریت، بی خیالی بودن در خیلی مسائل را می‌توان دید؛ به یکی از وزرا گفتم نسیم تحریم تبدیل به سونامی خواهد شد.
خرازی به مدیریت ناکارآمد بانک مرکزی اشاره کرد و افزود: دولت دلار را تا بالاترین حد رساند و خردمندانی بودند که می‌گفتند دلار بالا اقتصاد مردم را از بین می‌برد و نتیجه آن موجب گرانی‌های بی حد و مرز از یک سو، عدم کنترل قیمت‌ها و مشکلاتی برای مردمی شد که دولت این مشکلات را جدی نگرفت.
دبیر کل حزب ندای ایرانیان با بیان اینکه تولید کار، ایجاد بازار، فعالیت اقتصادی و توسعه می‌تواند کشور را از بحران خارج کند، افزود: مسئولان اقتصادی کشور دنیا را نمی‌شناسند و نوع نگاه‌شان به اقتصاد مولد نیست.
وی اضافه کرد: توسعه و ایجاد کار می‌تواند کشور را از بحران نجات دهد.
هنگامی که انبار‌ها خالی شود کار ایجاد می‌شود.
همچنین بنگاه‌ها و کارخانه‌ها به راه می‌افتد.
وی افزود: نفت سرمایه پایدار این سرزمین است، امروز هزینه انرژی ما چندین میلیارد دلار است، تصور کنید اگر نفت نداشتیم چه می‌کردیم!
خرازی با بیان اینکه فقط شعار آمایش سرزمین را دادیم و این راه اداره کشور نیست، یادآور شد: در بخش‌های دفاعی گام‌های خوبی برداشته شد، زیرا افق امنیت را دیدیم، اما بر عکس افق اقتصادی مردم را ندیدیم.
دبیرکل حزب ندای ایرانیان با بیان اینکه خاص سازی‌ها پدر اقتصاد کشور را در آورده است، تاکید کرد: فجایایی که در کشور و خاص سازی‌هایی که شده، بسیاری از انسان‌های آزاده چند سال است که فریاد می‌زنند و آقایان حاضر نبودند گوش کنند و فجایع را متوجه شوند.
وی با بیان اینکه رئیس سازمان خصوصی سازی برای وجود خود، خودسازی کرده بود، یادآور شد: یک نوع خودسازی را امثال شهید چمران دارند و هستی خود را با اخلاص برای اسلام و این سرزمین نثار می‌کنند و یک نوع دیگر خودسازی را برخی آقایان خود را به گونه‌ای می‌سازند که مشاهده می‌کنید.
خرازی تصریح کرد: زمانی حزب هستیم که درد جامعه، مردم، روشنفکران، دلسوزان و آلام را بتوانیم تشخیص دهیم در اینصورت می‌توانیم در ادبیات سیاسی کشور نقش آفرینی کرده و پیشرفت کنیم.
دبیر کل حزب ندای ایرانیان با بیان اینکه هر کسی به اندازه خود در دوران سختی‌ها باید تلاش و زحمت بکشد، خاطر نشان کرد: ما از روز اول در حزب شعار جوانگرایی دادیم و حزب با شعار‌های مستحکم خود در جوانگرایی قدمی کوتاه نیامد.
خرازی ادامه داد: ما برای اینکه حرف حق را می‌زدیم و کف جامعه را می‌دیدیم آبرو دادیم، بی احترامی و بدترین اتهامات رد کشیدیم و روزای سختی را تحمل کردیم.
وی با تاکید بر اینکه برای رسیدن به رستگاری نیاز به مجاهدت است، افزود: برای مجاهدت هایمان آگاهانه باشد تا به اهداف مان برسیم.
اگر بدون و آگاهی و تفکر گام برداریم موفق نخواهیم بود.
وی در پایان با بیان اینکه راه رسیدن به موفقیت و کسب اعتماد مردم، شفافیت، صراحت، تلاش، صداقت و تکاپوی خالصانه است، خاطر نشان کرد: اگر بخواهید نقش آفرینان فردای این سرزمین باشید باید مجاهدان و تلاشگران امروز کشور باشید.
انتهای پیام/
«خاص سازی» پدر اقتصاد را درآورده استبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
812.ir [favicon بیر] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 633964 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر صورت می گیرد. خبیر هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.