خبیر | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 633964 خبر

خلاصه‌ساز خبیر ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

وزیر صنعت، معدن و تجارت از شهرک صنعتی مبلمان ملایر بازدید کرد- اخبار استانها

تسنیم | استان‌ها | جمعه، 25 مرداد 1398 - 13:02
وزیر صنعت، معدن و تجارت امروز از شهرک صنعتی مبلمان حاجی‌آباد ملایر و از واحدهای نمایشگاهی و کارگاه‌های تولیدی این شهرک بازدید کرد.
همدان،بازديد،واحدهاي،استان

به گزارش خبرگزاری تسنیم از همدان، وزیر صنعت، معدن و تجارت صبح امروز جمعه در بدو ورود به شهرستان ملایر مورد استقبال استاندار همدان، نمایندگان مجلس شورای اسلامی، فرماندار و جمعی از مدیران استان قرار گرفت.
رحمانی در سفر یک‌روزه به استان همدان از واحدهای تولیدی بازدید و نشستی با فعالان اقتصادی و مدیران واحدهای تولیدی خواهد داشت.
بازدید از مبل و منبت و واحدهای بافتسان و بافتینه در شهرستان ملایر و بازدید از کارخانه بزرگ تولید دارو و فیلتر سرکان و حضور در افتتاحیه جشنواره مبل و منبت اشترمل تویسرکان از برنامه‌های وزیر صمت در سفر یک روزه به استان همدان است.
انتهای پیام/حبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
812.ir [favicon بیر] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 633964 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر صورت می گیرد. خبیر هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.