خبیر | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 633942 خبر

خلاصه‌ساز خبیر ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

آمادگی ساکنان غزه برای برگزاری راهپیمایی جدید بازگشت

فارس | بین‌الملل | جمعه، 25 مرداد 1398 - 13:02
فلسطینیان ساکن نوار غزه امروز نیز برای برگزاری راهپیمایی گسترده تحت عنوان «جمعة الشباب»(جمعه جوانان) آماده می‌شوند.
راهپيمايي،غزه،بازگشت،نوار،ساكنان،فلسطيني،رژيم

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، ساکنان نوار غزه که از سال ۲۰۰۶ تحت محاصره رژیم صهیونیستی قرار دارند، امروز نیز برای برگزاری راهپیمایی گسترده در مرز شرقی غزه آماده می‌شوند.
کمیته عالی ملی راهپیمایی بازگشت در بیانیه‌ای ضمن درخواست از ساکنان نوار غزه برای مشارکت گسترده در این راهپیمایی، بر ضرورت رفع محاصره و پایان دادن به درد و رنج ملت فلسطین و استمرار رویارویی با رژیم اشغالگر اسرائیل تأکید کرد.
بنابر گزارش خبرگزاری فلسطینی صفا، کمیته مذکور هفته گذشته برگزاری راهپیمایی بازگشت را لغو کرده و فعالیت‌های این هفته را تنها به اقامه نماز عید سعید قربان در دو اردوگاه ملکه (شرق غزه) و العوده واقع در شرق خان‌یونس در روز یکشنبه آینده محدود کرد.
فلسطینیان ساکنان نوار غزه از ۳۰ مارس گذشته هر هفته در نزدیکی دیوار حایل واقع در بین غزه و اراضی اشغالی سال ۱۹۴۸ راهپیمایی تنها عنوان «راهپیمایی بازگشت» برگزار می‌کنند و طی آن بازگشت آوارگان فلسطینی به شهرها و روستاهایی خود که از سال ۱۹۴۸ از آن رانده شده‌اند، خواستار می‌شوند.
رژیم اشغالگر تا کنون با سرکوب تظاهرات‌کنندگان فلسطینی صدها نفر را تا کنون شهید و هزاران نفر را زخمی کرده‌ است.
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
812.ir [favicon بیر] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 633942 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر صورت می گیرد. خبیر هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.