خبیر | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 626615 خبر

خلاصه‌ساز خبیر ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

نمایش موزیکال اشک‌ها و لبخندها- اخبار خبری

تسنیم | تصویری | جمعه، 25 مرداد 1398 - 13:01
نمایش موزیکال «اشک ها و لبخندها» به کارگردانی هادى قضات و رهبرى ارکستر نصیر حیدریان عصر روز چهارشنبه در تالار وحدت برگزار شد.نصیر حیدریان مسئولیت رهبرى ارکستر نمایش موزیکال اشک ها و لبخند ها را به عهده دارد. او به همراه 45 نوازنده، 5 خواننده‌ کُر و 20 خواننده/ بازیگر در این نمایش حضور خواهد داشت.
نمايش،موزيكال

نمایش موزیکال اشک‌ها و لبخندها
۲۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۶
محمد حسن اصلانی
نمایش موزیکال «اشک ها و لبخندها» به کارگردانی هادى قضات و رهبرى ارکستر نصیر حیدریان عصر روز چهارشنبه در تالار وحدت برگزار شد.نصیر حیدریان مسئولیت رهبرى ارکستر نمایش موزیکال اشک ها و لبخند ها را به عهده دارد.
او به همراه ۴۵ نوازنده، ۵ خواننده‌ کُر و ۲۰ خواننده/ بازیگر در این نمایش حضور خواهد داشت.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
812.ir [favicon بیر] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 626615 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر صورت می گیرد. خبیر هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.