خبیر | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 626615 خبر

خلاصه‌ساز خبیر ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

تداوم نقض آتش‌بس در ادلب توسط گروه‌های مسلح

مهر | بین‌الملل | جمعه، 25 مرداد 1398 - 12:58
رئیس مرکز آشتی سوریه در وزارت دفاع روسیه اعلام کرد: تروریست‌ها و معارضان سوری طی ۲۴ ساعت ۳۵ بار آتش بس در منطقه کاهش تنش در ادلب را نقض کرده اند.
نقض،تنش،سوريه

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اسپوتنیک، ژنرال «الکسی باکین» (Aleksei Bakin) رئیس مرکز آشتی سوریه در وزارت دفاع روسیه اعلام کرد: تروریست‌ها و معارضان سوری طی ۲۴ ساعت ۳۵ بار آتش بس در منطقه کاهش تنش در ادلب را نقض کرده اند.
رئیس مرکز آشتی سوریه در وزارت دفاع روسیه در این خصوص گفت: تا پایان دیروز پنجشنبه، ۳۵ مورد نقض آتش‌بس در حلب و لاذقیه که بخش‌هایی از منطقه کاهش تنش ادلب در سوریه هستند، به ثبت رسیده است.
این مقام روسیه در ادامه افزود: تروریست‌ها به نقض آتش بس در منطقه کاهش تنش همچنان ادامه می‌دهند.
آن‌ها به هشت شهرک در استان حلب و ۱۵ شهرک در استان لاذقیه حمله کردند.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
812.ir [favicon بیر] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 626615 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر صورت می گیرد. خبیر هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.