خبیر | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 626586 خبر

خلاصه‌ساز خبیر ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

ایرج عرب: برانکو خودش نمی‌خواست در پرسپولیس بماند

مهر | ورزشی | جمعه، 25 مرداد 1398 - 12:53
مدیرعامل باشگاه پرسپپولیس با اشاره به رفتن برانکو ایوانکوویچ از این تیم گفت: وزیر ورزش پیگیر ماندن برانکو بود، خود او هم می توانست این کار را انجام دهد اما نمی خواست.
برانكو،پرداخت،بماند،پول،ادامه،اعلام،پرسپوليس،رفتن،باشگاه،فصل،...

به گزارش خبرگزاری مهر، ایرج عرب با بیان اینکه پرسپولیس را در نیم فصل گذشته تحویل گرفت، با ارائه گزارشی به بررسی وضعیت این تیم پرداخت و گفت: بعد از تحویل گرفتن تیم، نقل و انتقالات لازم را انجام دادیم.
یک مرحله اردو در قطر داشتیم که خوب بود و اینگونه وارد نیم فصل دوم مسابقات شدیم.
ضمن اینکه در آغاز ورود به باشگاه متوکه مشکلات مالی بازیکنان شدیم که و به همین دلیل در همان آغاز ورود مبالغی را پرداخت کردیم.
وی با بیان اینکه باید پاداش هایی هم بابت بازی های آسیایی پرداخت می شد، خاطرنشان کرد: البته برای انتقال وجه به باشگاه روزهای سختی را تحمل کردیم.
۷۰ درصد این پول با پایین آمدن نرخ ارز صرف پرداخت دستمزد بازیکنان و مربیان شد.
مدیرعامل پرسپولیس با بیان اینکه بعد از قهرمانی در جام حذفی با موضوعات مرتبط با رفتن برانکو مواجه شدیم، ادامه داد: باید در این مورد به صورت مفصل توضیح دهم.
رفتن برانکو پیچیده نبود اما آن را پیچیده کردند.
روزی در هتل برانکو دیدم.
او در پاسخ به سوال من که پرسیدم چه برنامه ای دارید گفت که می‌ مانم، ما پیش از آن ۵۰۰ هزار یورو به برانکو داده بودیم و حتما این موضوع را می دانید.
وی با بیان اینکه بخش عمده مطالبات برانکو بعد از قهرمانی های آخر به دست آمده بود، تصریح کرد: درست یک روز بعد از رفتن برانکو، وکیل او در نامه ای اعلام کرد که باید ۲۲۰ هزار دلار پیش پرداخت فصل بعد را پرداخت کنیم ضمن آنکه گفته شده بود برانکو پاداش هایش را هم می خواهد.
ما هم پول را تامین کردیم، حتی بلیط برگشت برانکو را هم تهیه کردیم.
در این میان به برانکو هم اعلام کردیم پول شما به صورت نقدی آماده است و باید در امارات تحویلدهیم.
عرب خاطرنشان کرد: با همه اینها برانکو ۲ روز پیش مهلتی که تعیین کرده بود (۱۸ ژوئن) در نامه‌ای اعلام کرد که من فسخ یکطرفه می‌خواهم.
ما نیاز خود به ادامه همکاری با برانکو را اعلام کردیم و اینکه باید بماند اما او ۲ ماه قبل وسایلش را برده بود!
ما از این موضوع بی اطلاع بودیم.
نمی دانیم چرا با وجود این کار خواسته بود که پیش پرداخت بگیرد.
وی با اشاره به پیگیری های وزیر ورزش در این زمینه و اینکه می خواست برانکو در پرسپولیس بماند، ادامه داد: جلسات زیادی در این زمینه برگزار شد.
حتی فدراسیون فوتبال هم پیگیری هایی داشت اما برانکو نمی خواست بماند.
در حالیکه پول او آماده بود و می توانست بماند.
در نهایت که باشگاه به خاطر اینکه برانکو تکلیفش را روشن نکرد، طلب او را ندادیم چراکه باید به نهادهای نظارتی جواب بدهیم که چرا برای فسخ یکطرفه وی اقدام نکردید.
ادامه دارد.....برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
812.ir [favicon بیر] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 626586 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر صورت می گیرد. خبیر هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.