خبیر | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 633964 خبر

خلاصه‌ساز خبیر ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

شکار 5 مزدور سعودی در الجوف/ پیام سخنگوی نیروهای مسلح یمن به متجاوزان- اخبار بین الملل

تسنیم | بین‌الملل | جمعه، 25 مرداد 1398 - 12:53
واحد تک تیرانداز ارتش و کمیته های مردمی یمن پنج مزدور سعودی را در استان الجوف یمن هدف قرار داد.
يمن،سعودي،ارتش،مردمي،مزدوران،كميته،تك،مزدور،تيرانداز

شکار 5 مزدور سعودی در الجوف/ شلیک موشک زلزال 1 به مواضع مزدوران
واحد تک تیرانداز ارتش و کمیته های مردمی یمن پنج مزدور سعودی را در استان الجوف یمن هدف قرار داد.
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از شبکه تلویزیونی المسیره، یک منبع در واحد تک تیرانداز ارتش و کمیته های مردمی یمن اعلام کرد: پنج مزدور سعودی در جبهه خب و الشعف در استان الجوف هدف تک تیراندازهای ارتش و کمیته های مردمی یمن قرار گرفتند.
همزمان نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن یک فروند موشک زلزال 1 را به پادگان مزدوران سعودی در غرب منطقه حیران در استان حجه شلیک کردند.
مسئولان سعودی شماری از مزدوران سودانی را برای عملیات خود به خدمت گرفته اند.
در همین حال، یگان توپخانه ارتش و کمیته های مردمی یمن نیز محل های تجمع و استحکامات مزدوران سعودی در شمال شرقی مثلث عاهم را هدف قرار داد که به کشته و زخمی شدن شماری از آنها و آتش سوزی در این محل ها منجر شد.
واحد تک تیرانداز ارتش و کمیته های مردمی یمن 12 ماه جاری میلادی نیز هفت نیروی متجاوز را در جنوب و شرق جبهه حیران کشته بود.
در همین حال، یحیی سریع سخنگوی نیروهای مسلح یمن در پیامی به رژیم سعودی از مناطق مشرف بر شهر الخوبه عربستان سعودی گفت: تجاوزگری و ناکامی پنج ساله کافی است.
ارتش شما در برابر ثابت قدمی و دلاوری ارتش و کمیته‌های مردمی یمن فرو می‌پاشد.
وی افزود: این پیام برای مزدوران سودانی نیز هست که حامی رژیم سعودی و مزدورانش شده اند و هر روز شمار زیادی کشته و زخمی می دهند.
سریع گفت: ما برای مزدوران محلی نیز پیام داریم و به آنها توصیه می کنیم که از عفو عمومی استفاده کنند.
دفاع آنها از اراضی اشغالگران لکه ننگی است که همیشه با آنها همراه خواهد بود و نفرین نسل های آینده را برای آنها به همراه خواهد داشت.‎
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
812.ir [favicon بیر] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 633964 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر صورت می گیرد. خبیر هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.