خبیر | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 633964 خبر

خلاصه‌ساز خبیر ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

هند لغو محدودیت‌ها علیه کشمیر را وعده داد

مهر | بین‌الملل | جمعه، 25 مرداد 1398 - 12:47
هند وعده داد که تا چند روز آینده محدودیت‌ها علیه کشمیر را لغو می کند.
هند،كشمير،دادگاه

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اسپوتنیک، یک وکیل دولت هند امروز جمعه اعلام کرد که دادگاه عالی این کشور محدودیت‌ ها در کشمیر را طی چند روز آینده خواهد برداشت.
بر اساس اعلام این خبرگزاری، وکیل دولت هند در جلسه دادگاه عالی این کشور خبر داد که محدودیت‌ های اعمالی شده در کشمیر تا چند روز آینده برداشته خواهد شد.
گفتنی است، به دنبال تصمیم دولت هند مبنی بر لغو خودمختاری جامو و کشمیر، سردبیر یک روزنامه با رجوع به دادگاه عالی هند از قطع خطوط تلفن و اینترنت شکایت کرده بود.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
812.ir [favicon بیر] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 633964 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر صورت می گیرد. خبیر هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.