خبیر | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 626586 خبر

خلاصه‌ساز خبیر ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

لزوم بازگشت رونق تولید و اشتغال در روستاها

ایسنا | استان‌ها | جمعه، 25 مرداد 1398 - 12:47
استاندار تهران بر لزوم بازگشت رونق تولید و اشتغال در روستاها به منظور آغاز مهاجرت معکوس روستایی شد.
تهران،استاندار،روستايي،نمايشگاه،عشاير،روستاها،رونق،استان

استاندار تهران بر لزوم بازگشت رونق تولید و اشتغال در روستاها به منظور آغاز مهاجرت معکوس روستایی شد.
به گزارش ایسنا، انوشیروان محسنی بندپی در حاشیه بازدید از غرفه های شهرستان های استان تهران درباره نمایشگاه توانمندی های روستایی، طی سخنانی اظهار کرد: با خودباوری و اعتماد به نفسی که در میان عزیزان روستایی و عشایر ایجاد شده، محصولات بیشتری در طی این سال‌ها از این قشر زحمتکش تولید می شود.
استاندار تهران تصریح کرد: می توان اعلام کرد که با استفاده از این ظرفیت هایی که در کشور و استان تهران ایجاد شده و همچنین بهره گیری از سیستم های تجاری و بازرگانی می توان شرایطی فراهم ساخت که موجب مهاجرت معکوس روستایی شد.
وی ادامه داد: تلاش بر این است که رونق تولید و اشتغال را به روستاها برگشت داد تا رونق سابق در این مناطق شکل گیرد.
بندپی خاطرنشان کرد: در غرفه‌های استان تهران نیز توانمندی های روستاییان و عشایر ۱۶ شهرستان در معرض نمایش قرار دارد و از آن حالت سنتی به سمت کارآفرینی و بهره گیری از تکنولوژی و فناوری روی آورده ایم.
استاندار تهران تاکیدکرد: با این اقدامات می توان روستاها را به حالت پویا و زنده سابق بازگرداند.
گفتنی است‌ چهارمین نمایشگاه توانمندیهای روستائیان و عشایر صبح پنجشنبه با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور و محسنی بند پی استاندار تهران در نمایشگاه بین المللی تهران آغاز به کار کرد ، علاقمندان می توانند تا روز یکشنبه ۲۷ مردادماه از بخش های مختلف این‌ نمایشگاه بازدید کنند.
انتهای پیامبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
812.ir [favicon بیر] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 626586 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر صورت می گیرد. خبیر هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.